Rinnegan

25. května 2008 v 11:50 |  Kekkei Genkai
Jsou to vrozené schopnosti Rikudou Sennina (Mistr šesti cest) a jeho potomků. Rikudou Sennin byl představen jako první shinobi a jeho doujutsu bylo nejsilnější ze třech nejvetších doujutsu. Říká se, že jako první shinobi vytvořil nynější ninjutsu. Rinnegan byl brán jako destruktivní zbraň, která mohla obrátit všechno v nicotu. Používání Rinneganu může dát uživatelovi vládu nad všemi 6 elementy chakry.
Opravdové dovednosti Rinneganu obecně nejsou známé. Sirotek z AmeGakure (Dešťové venice), Nagato, byl dědicem doujutsu a používal ho když byl zlý a vystrašený. Když používal Rinnegan, tak nikdy jako dítě neprohrál se staršími a zkušenější nepřáteli. Možná touhle dovedností, která mu dovolovala vždycky vyhrát... Jako "Pein" se stal vůdcem vzbouřenců z AmeGakure (Dešťové venice) a dokonce Akatsuki. Nagato (Pein) taky umí procházet mezi šesti různými těly. Pokaždé, když Nagato přešel do jiného těla, jeho Rinnegan cestoval s ním.
Možná právě toto dává počátek "transmigrace". To je cyklus reinkarnace, regenerace a obrození v Hinduismu a Buddhismu. Je jenom šest stádií "transmigrace" v kosmologií, představující všechny dobré a zlé možnosti života.
Verze od uživatele Fuujin, protože se sešly 2 rozdílné články v jeden čas.
Rinnegan
Rinnegan je najsilnejšie doujutsu spomedzi 3 skvelých očných techník ako Sharingan a Byakugan v Naruto mange.Rinnegan je prevtelovacie oko.Táto sila bude schopná priniesť spásu,keď svet je v chaose alebo zničenie sveta zmenšovaním na prach.Rinnegan je popredná pokrvná príbuznosť dedičného limitu a jeho pôvodný majitel bol Rokudou Sennin-the Sage of the six paths.Rokudou Sennin je taktiež zakladateľ ninja sveta a tvorca ninja techník zvaných ninjutsu.Práve Pein-Akatsuki vodca je jediný známi použivatel sily Rinneganu.Pein aktivoval silu Rinneganu počas boja s Iwagakure Chuunin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Naruto VS Naruto Shippuuden

Naruto
Naruto Shippuuden

Komentáře

1 noob123 noob123 | 14. září 2013 v 23:52 | Reagovat

Já si myslím, že Naruto by v sobě možná taky mohl probudit Rinnegan. Když má matku z Uzumaki klanu (příbuzní Senju) a otce z Namikaze (příbuzní Uchiha).
-Spoiler-
V manze se 5 kagů postaví proti Madarovi a porazí je ... ještě nevím, co se stane Tsunade,protože ještě nevyšla nová manga, ale je na pokraji smrti.A podle mě jen co se to dozví Naruto bude tak v depresi, apod. až v sobě probudí rinnegan (Rinnegan se probouzí když jste naprosto na pokraji udělat sebevraždu - př. Nagatovi rodiče zemřou a protože mu Madara dal kousek těla uchihů, tak ho v sobě probudí(nagato je z uzumaki klanu)). Já si myslím, že by Naruto mohl být dalším senninem šesti cest a udělat mír

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama